
Насос відцентровий Pedrollo 2CP 32/210B (Італія)
53 715 ₴
- В наявності
- Код: 452CT343BE
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Поверхневі моноблочні насоси серії 2CP з двома робочими колесами рекомендуються для перекачування чистої води без абразивних частинок і застосовуються в побутовому, комунальному секторах та промішленності. Високі експлуатаційні параметри роблять їх ідеальними для організації водопостачання та підвищення тиску, у зрошувальних системах, використання у протипожежних установках.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура: від -10 ° С до +90 ° С
- температура навколишнього середовища: від -10 ° С до +40 ° С
- максимальний робочий тиск: 10 бар
- Манометрична висота всмоктування: до 7 м.
- коливання напруги живлення (не більше): ±10%
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- електродвигун асинхронний двополюсний:
- 2CPm - 1x220В, 50Гц з пусковим конденсатором та тепловим захистом
- 2CP - 3х230/400В, 50Гц
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX4
- повітряне охолодження двигуна
- всмоктуючий та напірний корпус: чавун
- робочі колеса: латунь
- вал насоса: нержавіюча сталь
- ущільнення валу: кераміка/графіт/NBR
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насосний агрегат у зборі
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 54.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Максимальний напір | 94 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Пропускна здатність | 15 куб.м/год |
| Тип ротора | Сухий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 334 мм |
| Довжина | 541 мм |
| Ширина | 292 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочого середовища | Немає |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Діаметр вхідного патрубка | 2 |
| Діаметр напірного патрубка | 1.25 |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 5500 |
| Стан | Нове |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 715 ₴


