
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP-2 LA (кабель 10м.) для агресивних рідин
11 115 ₴
- В наявності
- Код: 48TOPX12A1U
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Насоси серії ТОР-LA рекомендуються для підйому агресивних рідин без абразивних частинок. Використані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації та безпеку функціонування завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню валу. Ці насоси особливо придатні для осушення затоплених приміщень невеликого об'єму, у надзвичайних ситуаціях, таких як (приміщення, підвали, бокси), переробки побутових стоків, (пральні та посудомийні машини), для осушення невеликих каналізаційних відстійників.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверде включення: до 10 мм.
- глибина занурення:
- для моделей TOP 2-3 LA: до 3м.
- мінімальний рівень осушення:
- для моделей TOP 2-3 LA: до 14 мм.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: технополімер
- дифузор: технополімер
- матеріал робочого колеса: Noryl
- кришка на всмоктуванні: н/ж сталь AISI316L
- корпус двигуна: н/ж сталь AISI316L
- кришка двигуна: н/ж сталь AISI316L
- вал двигуна: н/ж сталь AISI316L
- поплавковий вимикач: ТАК
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- напірний штуцер (35 мм)
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальний напір | 9 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Пропускна здатність | 13.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 115 ₴


