
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 3 GM (кабель 10м.)
10 977 ₴
- В наявності
- Код: 48TOP13A1USJR
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Насос серії TOP-GM рекомендується для підйому світлих стічних вод без абразивних частинок і оснащений магнітним вимикачем поплавця, що дозволяє йому працювати в особливо тісному просторі. Використані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації та безпеку завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню. Ці насоси рекомендуються для термінового осушення затоплених приміщень невеликого об'єму (приміщення, підвали, бокси), відведення побутових стоків від пральних та посудомийних машин, осушення зливних колодязів та приямків.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверде включення: до 10 мм.
- глибина занурення:
- для моделей TOP 1-2-3: до 3м.
- для моделей TOP 4-5: до 5м.
- мінімальний рівень осушення:
- для моделей TOP 1-2-3: до 14 мм.
- для моделей TOP4-5: до 30 мм.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: технополімер
- дифузор: технополімер
- матеріал робочого колеса: Noryl
- корпус двигуна: н/ж сталь AISI304
- кришка двигуна: н/ж сталь AISI304
- вал двигуна: н/ж сталь AISI431
- поплавковий вимикач: ТАК (вертикального переміщення для вузьких колодязів)
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- напірний штуцер (25 мм для TOP1, 35 мм для TOP 2-3, 41 мм для TOP 4-5)
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
- 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальний напір | 10.4 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Пропускна здатність | 15.6 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 977 ₴


