
Рециркуляційний насос WILO Star-Z NOVA для ГВП (латунний корпус)
5 511 ₴
- В наявності
- Код: 4132760
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос Wilo Star-Z NOVA
Технічні характеристики:
Напруга живлення: 1~230 В
Потужність Р: 28 Вт
Продуктивність: 0,60 м3/год,Max
Тиск: 1,25 метр
Сухий/Мокрий Ротор: З мокрим ротором
Підключення: З різьбовим з'єднанням
Макс. температура: +110°
Min температура: -10°
Виконання: In-Line
Матеріал корпусу: Бронза
Перекачуване середовище: Чиста вода
Циркуляційний насос для перекачування чистої води, гарячої і холодної, без твердих або довговолокнистих включень.
Застосування: рециркуляція, тепла підлога, опалення, питне водопостачання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Вага | 0.8 кг |
| Виробник | Wilo |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 0.4 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 1 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 95 град. |
| Якість води | Чистий |
| Підвищення тиску | Ні |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 119 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Довжина | 84 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 0.5 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Латунь |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 511 ₴


