ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Багатоступінчатий відцентровий насос. Атоматична насосна станція для водопостачання з центрального водопроводу або самовсмоктуюча зі свердловин глибиною до 8 метрів (тільки H3-50 та H3-40Z).
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- Рідина: чиста, без зважених частинок,
- неагресивна до матеріалів насосу
- Температура рідини: 0°C ~ 60°C
- (Захист від замерзання)
- Температура навколишнього середовища:
- <40°C
- Максимальний тиск в корпусі: 10 бар
- Може працювати безперервно: S1
- Ізоляція: B
- Захист: IP X4
ФУНКЦІОНАЛ
- APP wifi
- Низький рівень шуму (<50dB)
- Багатофункціональний захист
- Широкий діапазон напруги
- Функція антифриз
- Двигун з постійними магнітами
- Постійний тиск
- Цифрове регулювання тиску
- Висока продуктивність
- Енергозбереження
- Багатофункціональний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | PRODN |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 48 м |
| Пропускна здатність | 7 куб.м/год |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Вага | 9.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 258 мм |
| Довжина | 408 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4 |
| Об'єм гідробака | 0.2 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 248 ₴




