
Автоматична система підвищення тиску з інвертором DG PED 3 (Італія)
41 630 ₴
- В наявності
- Код: KDGP05A1
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
DG PED - це автоматичне встановлення підвищення тиску з інвертором, що включає:
- високоефективний самовсмоктуючий насос;
- розширювальний бак;
- датчики тиску та витрати;
- Зворотній клапан;
- інтелектуальний блок управління та захисту.
Удосконалений інвертор з електронним керуванням, що є центральним елементом системи DG PED, логічним чином:
- підтримує постійний тиск у системі, регулюючи швидкість обертання насоса залежно від необхідної витрати;
- контролює гідравлічні та електричні робочі параметри та захищає насос від збоїв;
- може бути оснащений платою розширення, яка дозволяє працювати паралельно з іншими інверторами у складі насосних груп, керуючи вхідними та вихідними сигналами;
- адаптується до будь-якого типу системи підвищення тиску, у тому числі до тих, що вже перебувають в експлуатації;
- обмежує пусковий та робочий струми з метою забезпечення більшої економії енергії.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища, що перекачується: від -10°С до +40°С
- температура навколишнього середовища: від +1°С до +40°С
- максимальний робочий тиск: 10 бар
- манометрична висота всмоктування: до 8 м.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
- напруга живлення: від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- ступінь захисту: IPX4
- клас ізоляції: F
- максимальний споживаний струм:
- DG PED 3 - 7,5A
- DG PED 5-10A
- максимальна споживана потужність P1:
- DG PED 3 - 1,0 кВт
- DG PED 5 – 1,5 кВт
- рівень шуму: 58 dB
- кабель живлення 1,5 м. з вилкою Schuko
- світлова індикація: ТАК
- діапазон регулювання тиску: 1 - 5,5 бар (крок 0,5 бар)
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насосна станція у зборі
- 2 гідравлічні підключення G1"
- 2 фіксуючі розвилини
- 2 ущільнювальні кільця
- інструмент для швидкого монтажу/демонтажу
- фірмова упаковка
- інструкція з монтажу та експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
- 12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Насосна станція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 55 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Пропускна здатність | 7.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна кількість пусків в годину | 40 |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Тип вимикача насоса | Електронний |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 344 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина | 390 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Ширина | 200 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм гідробака | 1 л |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Захист | |
| Захист від перевантажень | Да |
| Захист за "сухою ходу" | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 630 ₴




