
Занурювальний дренажний насос Pedrollo MCM 10/45 (кабель 10м.)
24 434 ₴
- В наявності
- Код: 48SGM91A0A1U
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Насоси серії MC виготовлені з чавуну, значної товщини, ці насоси відрізняються надзвичайною міцністю та стійкістю до абразивної дії, а також довговічністю, оснащені двоканальним робочим колесом з нержавіючої сталі, що забезпечує перекачування рідин з присутністю у суспензії коротковолокнистих твердих частинок діаметром до Ø5. Ці насоси особливо рекомендовані для підйому стічних та каналізаційних вод, вод у суміші з брудом, ґрунтових та поверхневих вод на таких об'єктах, як житлові будинки, промислові підприємства, багатоярусні гаражі, підземні гаражі, зони миття тощо.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверді включення: до 50 мм.
- глибина занурення: до 10 м.
- мінімальний рівень осушення: 300 мм.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: чавун із KTL забарвленням
- основа: н/ж сталь AISI304
- матеріал робочого колеса: н/ж сталь AISI304
- корпус двигуна: чавун з KTL забарвленням
- фланець двигуна: н/ж сталь AISI304
- вал двигуна: н/ж сталь AISI431
- поплавковий вимикач: ТАК
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Максимальний напір | 12 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Пропускна здатність | 36 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 434 ₴


