
Занурювальний дренажний насос Pedrollo BCM 15/50 (кабель 10м.)
22 108 ₴
- В наявності
- Код: 48SGM82A0A1U
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Занурювальні дренажні насоси BC рекомендуються для відведення брудних та стічних вод у побутових, цивільних та промислових цілях. Насоси оснащені двоканальним робочим колесом і здатні перекачувати рідини, що містять коротковолокнисті завислі частинки діаметром до 50 мм.
Вони ідеально підходять для перекачування стічних вод, стічних вод, поверхневих вод і води, змішаної з брудом, в таких місцях, як багатоквартирні будинки та приватні будинки. Ці насоси відрізняються своєю надійністю, яку краще оцінити в умовах автоматичної роботи в стаціонарних установках.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверді включення: до 50 мм.
- глибина занурення: до 5 м.
- мінімальний рівень осушення:
- для моделей BC 10/50-ST: 290 мм.
- для моделей BC 15/50-ST: до 330 мм.
- для моделей BC 20/50-ST: до 360 мм.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: чавун із KTL забарвленням
- основа: н/ж сталь AISI304
- матеріал робочого колеса: н/ж сталь AISI304
- корпус двигуна: н/ж сталь AISI304
- фланець двигуна:
- для BC 10/50-ST: н/ж сталь AISI304
- для BC 15-20/50-ST: чавун з KTL забарвленням
- вал двигуна: н/ж сталь AISI431
- поплавковий вимикач: ТАК
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 15 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Пропускна здатність | 45 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 108 ₴


