
Занурювальний дренажний насос Pedrollo VXM 10/35 (кабель 10м.)
17 177 ₴
- В наявності
- Код: 48SGV91A0A1
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Ці насоси рекомендуються для використання в побуті, в комунальному господарстві і в промисловості, а також у всіх випадках, коли в рідині, що перекачується, можуть бути тверді частинки у зваженому стані, розмірами до Ø 50 мм, як наприклад, води в суміші з брудом, ґрунтові та поверхневі води.
Використання цих насосів рекомендується для осушення затоплених приміщень, таких як підвали, підземні гаражі, зони миття машин, відкачування побутових стоків, спорожнення каналізаційних відстійників, скидання рідкого гною та брудних вод. Ці насоси відрізняються надійністю в автоматичних стаціонарних установках.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверді включення:
- для моделей VX/35: до 40 мм.
- для моделей VX/50: до 50 мм.
- глибина занурення: до 5 м.
- мінімальний рівень осушення:
- для моделей VX 8-10: до 290 мм.
- для моделей VX 15: 330 мм.
- для моделей VX 20: 360 мм.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: чавун із KTL забарвленням
- основа: н/ж сталь AISI304
- матеріал робочого колеса: н/ж сталь AISI304
- корпус двигуна: н/ж сталь AISI304
- фланець двигуна:
- для VX 8-10: н/ж сталь AISI304
- для VX 15-20: чавун з KTL забарвленням
- вал двигуна: н/ж сталь AISI431
- поплавковий вимикач: ТАК
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 40 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 11 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Пропускна здатність | 24 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 177 ₴


