
Занурювальний дренажний насос Pedrollo ZXM 1A/40 (кабель 5м.)
12 860 ₴
- В наявності
- Код: 48SDZE4AA1
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Насоси ZX рекомендуються для підйому побутових насичених стоків та забруднених вод, у тому числі за наявності у суспензії твердих частинок діаметром до 40 мм. Відрізняються простотою установки та надійністю при стаціонарній експлуатації в автоматичному режимі.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверді включення: до 40 мм.
- мінімальна глибина занурення: до 240 мм.
- максимальна глибина занурення: до 5м.
- мінімальний рівень осушення: 50 мм.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: чавун
- основа: н/ж сталь AISI304
- матеріал робочого колеса: технополімер
- корпус двигуна: сталь
- кожух двигуна: н/ж сталь AISI304
- вал двигуна: н/ж сталь 1.4104
- поплавковий вимикач: ТАК
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- штуцер 50мм.
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 40 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 10.5 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Пропускна здатність | 24 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 860 ₴


