
Занурювальний дренажний насос Pedrollo ZXM 2/40 Vortex (кабель 5м.)
15 431 ₴
- В наявності
- Код: 48SDZX240A1
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Насоси серії ZX2 підходять для відведення брудної води з побутовою та цивільною метою, а також для перекачування брудної води, що містить зважені тверді частинки діаметром до 40 мм. Вони відрізняються простотою установки та надійністю в умовах автоматичної роботи у стаціонарних установках.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверді включення: до 40 мм.
- мінімальна глибина занурення: до 275 мм.
- максимальна глибина занурення: до 5м.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: технополімер з армуванням
- основа: технополімер з армуванням
- матеріал робочого колеса: технополімер з армуванням
- корпус двигуна: н/ж сталь AISI304
- фланець двигуна: н/ж сталь AISI304
- вал двигуна: н/ж сталь AISI431
- поплавковий вимикач: ТАК
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- штуцер 50мм.
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 40 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 11.5 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Пропускна здатність | 24 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 431 ₴


