
Занурювальний дренажний насос Pedrollo Dm 30 (кабель 10м.)
20 208 ₴
- В наявності
- Код: 48SGD930A1U
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Електронасоси серії D, призначені для відкачування чистої або слабко забрудненої води, рекомендуються для побутового та професійного використання для відкачування приміщень, що затоплюються, таких як підвали, гаражі, для спорожнення басейнів і резервуарів, а також для відведення нестічних стічних вод. Ці насоси відрізняються своєю надійністю, особливо у стаціонарних установках з автоматичним керуванням. Електронасоси серії D можуть працювати безперервно навіть при частковому відкритті.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверді включення: до 10 мм.
- мінімальна глибина занурення: до 210 мм. (до 250 мм для D 30)
- мінімальний рівень осушення: 17 мм.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: чавун із KTL забарвленням
- всмоктувальний фільтр: н/ж сталь AISI304
- матеріал робочого колеса: технополімер
- корпус двигуна: н/ж сталь AISI304
- фланець двигуна: н/ж сталь AISI304
- вал двигуна: н/ж сталь AISI431
- поплавковий вимикач: ТАК
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 10 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 26 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Пропускна здатність | 16.5 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 208 ₴


