ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Занурювальні насоси VX-ST з нержавіючої сталі рекомендуються для відведення стічних вод у побутових, цивільних та промислових цілях, у всіх випадках, коли є зважені тверді тіла, наприклад вода змішана з брудом, ґрунтові води, поверхневі води. Вони підходять для осушення затоплених територій, таких як підвали, підземні автостоянки, автомийки, випорожнення вигрібних ям і видалення стічних вод. Ці насоси відрізняються своєю надійністю, яку краще оцінити в умовах автоматичної роботи в стаціонарних установках.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверді включення:
- для моделей VS /35-ST: до 40 мм.
- для моделей VS /50-ST: до 50 мм.
- глибина занурення: до 5 м.
- мінімальний рівень осушення:
- для моделей VX 8-ST/VX 10-ST: до 290 мм.
- для моделей VX 15-ST: до 330 мм.
- для моделей VX 20-ST: до 360 мм.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: н/ж сталь AISI304
- основа: н/ж сталь AISI304
- матеріал робочого колеса: н/ж сталь AISI304
- корпус двигуна: н/ж сталь AISI304
- фланець двигуна:
- для VX 8-10/ST: н/ж сталь AISI304
- для VX 15-20/ST: чавун з KTL забарвленням
- вал двигуна: н/ж сталь AISI431
- поплавковий вимикач: ТАК
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 50 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 10 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Пропускна здатність | 33 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 982 ₴



