
Занурювальний дренажний насос Pedrollo RXM 2/20 Vortex (кабель 10м.)
12 998 ₴
- В наявності
- Код: 48TXV12A1U
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Насоси RX-VORTEX рекомендуються для підйому забруднених вод. Використані конструктивні рішення забезпечують безпеку функціонування, навіть при безперервному використанні завдяки повному охолодженню двигуна. Цей насос особливо придатний у побуті для підйому забруднених вод з твердими частинками у зваженому стані.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +50°С
- тверді включення: до 20 мм.
- глибина занурення: до 10 м.
- мінімальний рівень осушення: до 25 мм.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: н/ж сталь AISI304
- основа: н/ж сталь AISI304
- дифузор: н/ж сталь AISI304
- матеріал робочого колеса: н/ж сталь AISI304
- корпус двигуна: н/ж сталь AISI304
- кришка двигуна: н/ж сталь AISI304
- вал двигуна: н/ж сталь 1.4104
- поплавковий вимикач: ТАК
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 20 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Максимальний напір | 8 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Пропускна здатність | 11.4 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 998 ₴


