
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP MULTI 2-EVO (кабель 10м.)
15 248 ₴
- В наявності
- Код: 48TPM080A1U
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Насоси TOP MULTI-EVO рекомендуються для перекачування чистої води та рідин, які хімічно не агресивні до матеріалів, з яких виготовлений насос. Насоси виконані з бічним забором води і можуть бути експлуатовані в "сухій" схемі (установка поза джерелом).
Через їх високу ефективність та надійність вони підходять для використання в таких додатках, як побутове водопостачання з резервуарів, резервуарів або відносно глибоких колодязів, для подачі дощової води з цистерн в поливні сади або для використання в іригаційних системах і т.д.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверде включення: до 1,3 мм.
- глибина занурення: до 10 м.
- мінімальний рівень осушення: до 35 мм.
- манометрична висота всмоктування: до 7 м.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: технополімер
- дифузори: технополімер
- матеріал робочих коліс: Noryl
- корпус двигуна: н/ж сталь AISI304
- кришка двигуна: н/ж сталь AISI304
- вал двигуна: н/ж сталь AISI304
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- напірний штуцер (35 мм)
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 1 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Максимальний напір | 40 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Пропускна здатність | 4.8 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 248 ₴


