
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP MULTI 1-AD (кабель 5м.)
12 217 ₴
- В наявності
- Код: 48TPM050A1ADB
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Багатоступінчасті насоси TOP MULTI 1-AD призначені для перекачування чистої рідини, яка визначається за стандартом ISO 22241 як AUS 32 (водний розчин сечовини 32,5%).
Ця рідина еквівалентна іншим комерційним товарним знакам, відомим як:
- AdBlue® (торгова марка, зареєстрована Verband der Automobilindustrie VDA);
- DEF (Diesel Exhaust Fluid);
- Arla 32 (Agente Redutor Liquido de Óxido de Nitrogenio Auto- motivo).
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверді включення: не допускаються
- глибина занурення: до 3 м.
- мінімальний рівень осушення: до 25 мм.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: технополімер
- дифузор: Noryl
- матеріал робочого колеса: Noryl
- корпус двигуна: н/ж сталь AISI304
- кришка двигуна: н/ж сталь AISI304
- вал двигуна: н/ж сталь AISI431
- поплавковий вимикач: НІ
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- напірний штуцер (1-1/4")
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 1 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальний напір | 27 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 217 ₴


