
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TEX 2 (кабель 5м.)
10 288 ₴
- В наявності
- Код: 48TEX02A1
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Дренажні насоси TEX підходять для дренажу забрудненої води, хімічно неагресивної по відношенню до конструкційних матеріалів насоса. Застосовані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації та безпеку функціонування насоса завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню валу.
Рекомендуються для господарсько-побутового застосування, відведення забрудненої води, спорожнення басейнів, відведення побутових стоків, спорожнення накопичувальних колодязів, навіть при присутності у суспензії твердих частинок розміром до Ø 30 мм.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверде включення: до 30 мм.
- глибина занурення: до 5 м.
- мінімальний рівень осушення: до 35 мм.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: технополімер з армуванням
- матеріал робочого колеса: технополімер з армуванням
- корпус двигуна: н/ж сталь AISI304
- кришка двигуна: н/ж сталь AISI304
- вал двигуна: н/ж сталь 1.4104
- поплавковий вимикач: ТАК (магнітний, що переміщається вертикально)
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- напірний штуцер (40 мм)
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Максимальний напір | 8.5 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Пропускна здатність | 13.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 288 ₴


