
Занурювальний дренажний насос Pedrollo TOP 3 VORTEX (кабель 10м.)
10 426 ₴
- В наявності
- Код: 48TOPV13A1U
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Дренажні насоси TOP-VORTEX рекомендуються для перекачування забруднених вод, що хімічно неагресивні до матеріалів конструкції насоса. Використані конструктивні рішення забезпечують простоту в експлуатації та безпеку завдяки повному охолодженню двигуна та подвійному механічному ущільненню.
Цей насос особливо придатний у побуті, в осушенні басейнів та ванн, побутових стоків та невеликих каналізаційних відстійників, для підйому забруднених вод із твердими частинками у зваженому стані розмірами до Ø20 мм.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища: до +40°С
- тверде включення: до 25 мм.
- глибина занурення: до 3 м.
- мінімальний рівень осушення: до 25 мм.
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- живлення від 1-фазної мережі 230В, 50Гц
- з пусковим конденсатором
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX8
- корпус насоса: технополімер
- дифузор: технополімер
- матеріал робочого колеса: технополімер
- корпус двигуна: н/ж сталь AISI304
- кришка двигуна: н/ж сталь AISI304
- вал двигуна: н/ж сталь 1.4104
- поплавковий вимикач: ТАК
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення (відповідної довжини) з вилкою Schuko
- напірний штуцер (25 мм)
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Дренажний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна глибина занурення | 3 м |
| Максимальний напір | 8.7 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Пропускна здатність | 10.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 426 ₴


