
Насос відцентровий Pedrollo CP 150-ST4 (Італія)
14 697 ₴
- В наявності
- Код: 44CP150IA
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Поверхневі одноблочні моноблочні насоси серії CP-ST призначені для перекачування чистої води та інших рідин, хімічно не агресивними по відношенню до матеріалів, з яких виготовлений насос.
Завдяки своїм конструктивним особливостям ці відцентрові насоси рекомендовані для використання в побутових, сільськогосподарських та промислових цілях. Всі компоненти, що контактують з рідиною, що перекачується, виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304, що гарантує повну гігієну і максимальну стійкість до корозії.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура: від -10 ° С до +90 ° С
- температура навколишнього середовища: від +1°С до +40°С
- максимальний робочий тиск: 6/8 бар
- Манометрична висота всмоктування: до 7 м.
- коливання напруги живлення (не більше): ±10%
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- електродвигун асинхронний двополюсний:
- CPm-ST4 - 1x220В, 50Гц з пусковим конденсатором та тепловим захистом
- CP-ST4 - 3х230/400В, 50Гц
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX4
- повітряне охолодження двигуна
- корпус насоса: нержавіюча сталь AISI304 (ST6 - 316L)
- кришка корпусу: нержавіюча сталь AISI304 (ST6 - 316L)
- робоче колесо: нержавіюча сталь AISI304 (ST6 - 316L)
- вал насоса: нержавіюча сталь AISI431 (ST6 - 316L)
- ущільнення валу: кераміка/графіт/NBR
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насосний агрегат у зборі
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 10.7 кг |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Максимальний напір | 32 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Пропускна здатність | 9 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип ротора | Сухий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 1.25 |
| Діаметр напірного патрубка | 1 |
| Матеріал робочого колеса | Нержавіюча сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 697 ₴


