
Насос вихровий Pedrollo CK 50-BP (Італія)
12 412 ₴
- В наявності
- Код: 46CKT56A
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Насоси серії CK з робочим колесом вихрового типу призначені для подачі чистої води без твердих включень із ємностей. Завдяки своїй надійності, простоті використання та економічності, ідеально підходять для побутового використання та, зокрема, для водопостачання, зрошення садів та присадибних ділянок, а також застосування у промисловості.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- Температура води, що перекачується: від -10°С до +90°С
- Температура дизеля: до +55°С
- Температура навколишнього середовища: 1°С-40°С
- Максимальний робочий тиск: 6 бар
- Манометрична висота всмоктування: трохи більше 9 м.
- Коливання напруги живлення: трохи більше ±10%
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- асинхронний двополюсний двигун із вбудованим термозахистом багаторазової дії
- живлення:
- CKm - від 1-фазної сері 230В, 50Гц із пусковим конденсатором
- CK - від 3-фазної сері 230/400В, 50Гц
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX4
- повітряне охолодження двигуна зовнішнім вентилятором
- корпус насоса: чавун
- супорт: алюміній з антиблокувальною латунною вставкою
- робоче колесо: латунь
- вал насоса: нержавіюча сталь AISI431
- механічне ущільнення - кераміка/графіт/NBR
ОСОБЛИВОСТІ
- компактна конструкція з чудовими параметрами
- простота монтажу та експлуатації
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос в зборі
- упаковка – картонна коробка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 7.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Максимальний напір | 20 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Пропускна здатність | 2.4 куб.м/год |
| Тип ротора | Сухий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 152 мм |
| Довжина | 261 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насоса | Вихровий |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Діаметр вхідного патрубка | 0.75 |
| Діаметр напірного патрубка | 0.75 |
| Якість води | Чистий |
| Матеріал колеса | латунь |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 250 |
| Стан | Нове |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 412 ₴


