ГАЛУЗЬ ЗАСТОСУВАННЯ
Циркуляційні насоси DAB з мокрим ротором серії VA призначені для побутових та промислових відкритих та закритих систем опалення та кондиціювання повітря.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Діапазон температури рідини: від -10°C до +110°C
- Рідина, що перекачується: чиста, без твердих включень і мінеральних масел, не в'язка, хімічно нейтральна, за характеристиками близька до води (макс. вміст гліколю 30%)
- Максимальний робочий тиск: 10 бар (1000 кПа)
- Ступінь захисту: IP44
- Клас ізоляції: F
- Кабельне введення: PG11
- Монтаж: вал двигуна у горизонтальному положенні
- Напруга живлення: 1х230~50Гц, 3х400~50Гц
- Рівень шуму: ≤ 33 дБ(А)
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Корпус насоса - чавун
- Корпус електродвигуна - литий під тиском алюміній
- Робоче колесо - технополімер
- Вал двигуна - загартована нержавіюча сталь повертається на графітових втулках, що змащуються рідиною, що перекачується.
- Кожух ротора, гільза статора та фланець гідравліки - нержавіюча сталь.
- Двополюсний асинхронний електродвигун із мокрим ротором:
- в однофазному виконанні 3 швидкості обертання
- у трифазному виконанні 2 швидкості обертання
- Однофазне виконання має вбудований захист від навантаження
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- Насос
- Ущільнення
- Інструкція з монтажу та експлуатації
ГАРАНТІЯ
- 24 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | DAB |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 6 м |
| Пропускна здатність | 3.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 78 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 125.5 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 33 дБ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 438 ₴



