Акція

Енергоефективний циркуляційний насос Wilo ATMOS PICO 25/1-8
15 450 ₴
- В наявності
- Код: 4232696
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КОНСТРУКЦІЯ
Циркуляційний насос із мокрим ротором із різьбовим з’єднанням, стійкий до струмів блокування ЕС-двигун та вмонтований електронний пристрій регулювання потужності.
ЗАСТОСУВАННЯ
Усі системи водяного опалення, кондиціонування, промислові циркуляційні системи.
СПОРЯДЖЕННЯ / ФУНКЦІОНУВАННЯ
Режими роботи
- Змінний перепад тиску (3 попередньо задані характеристичні криві)
- Постійне число обертів (3 ступені числа обертів)
Функції з ручним керуванням
- Налаштування режиму роботи
- Налаштування потужності насоса (характеристична крива)
- Налаштування постійного числа обертів
Автоматичні функції
- Автоматичний перезапуск
Функції сигналізації та індикації
- Індикація обраного способу керування
- Індикація обраної характеристичної кривої у рамках способу керування
- Індикатор сповіщення
- Світлодіод у нормальному режимі горить зеленим.
- Світлодіод горить/блимає при несправності
Спорядження
- Насадка під ключ на корпусі насоса
- Wilo-Connector
- Стійкий до струмів блокування двигун
- Фільтр грубої очистки
ТИПОВИЙ КОД
|
Приклад: |
Wilo-Atmos PICO 25/1-6-130 |
|
Atmos PICO |
Високоефективний насос (із різьбовим з'єднанням), з електронним керуванням |
|
25/ |
Номінальний внутрішній діаметр під’єднання |
|
1-6 |
Діапазон номінальної висоти подачі [м] |
|
130 |
Монтажна довжина |
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Температура перекачуваного середовища від –10 до +95 °C
- Під'єднання до мережі 1~230 В, 50 Гц
- Клас захисту IPX2D
- Різьбове з’єднання Rp ½, Rp 1 та Rp 1¼
- Макс. робочий тиск 10 бар
МАТЕРІАЛИ
- Корпус насоса: сірий чавун (EN-GJL--200)
- Робоче колесо: синтетичний матеріал (PP - 40% GF)
- Вал насоса: Нержавіюча сталь
- Підшипник: металонасичений графіт
ОБСЯГ ПОСТАВКИ
- Насос
- Wilo-Connector
- Ущільнення
- Інструкція з монтажу та експлуатації
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wilo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 10 |
| Максимальна температура робочої рідини | 95 град. |
| Максимальний напір | 8 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 75 Вт |
| Пропускна здатність | 4.3 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 127 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Максимальна кількість пусків в годину | 40 |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 1 град. |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Мокрий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура | 95 град. |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Споживана потужність (W) | 75 |
| Тип приєднання | Муфтове |
| Частота струму | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 450 ₴


