
Насос вихровий Pedrollo Pkm 300 (Італія)
19 313 ₴
- В наявності
- Код: 41PM9317A1
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Насоси серії PK з робочим колесом вихрового типу призначені для подачі чистої води без твердих включень з ємностей, не глибоких колодязів і свердловин, природних водойм. Завдяки своїй надійності, простоті використання та економічності, ідеально підходять для побутового використання та, зокрема, для водопостачання, зрошення садів та присадибних ділянок.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- Температура води, що перекачується: від -10°С до +60°С
- Температура навколишнього середовища: 1°С-40°С
- Максимальний робочий тиск:
- для моделей PK 60, PK 60MD, PK 65 - 6 бар
- для моделей PKS 80 - 7 бар
- для моделей PK90/100/200/300 - 10 бар
- Манометрична висота всмоктування: трохи більше 8 м.
- Коливання напруги живлення: трохи більше ±10%
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- асинхронний двополюсний двигун із вбудованим термозахистом багаторазової дії
- живлення:
- PKm - від 1-фазної сері 230В, 50Гц із пусковим конденсатором
- PK - від 3-фазної сері 230/400В, 50Гц
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX4
- повітряне охолодження двигуна зовнішнім вентилятором
- корпус насоса: чавун
- супорт: алюміній з антиблокувальною латунною вставкою
- робоче колесо: латунь
- вал насоса: нержавіюча сталь AISI431
- механічне ущільнення - кераміка/графіт/NBR
ОСОБЛИВОСТІ
- компактна конструкція з чудовими параметрами
- простота монтажу та експлуатації
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос в зборі
- упаковка – картонна коробка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 18.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Максимальний напір | 100 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 5.4 куб.м/год |
| Тип ротора | Сухий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 212 мм |
| Довжина | 376 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насоса | Вихровий |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Діаметр вхідного патрубка | 1 |
| Діаметр напірного патрубка | 1 |
| Якість води | Чистий |
| Матеріал колеса | латунь |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 2200 |
| Стан | Нове |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 313 ₴


