
Насос циркуляційний WILO Star-Z 25/6-3 для ГВП (бронзовий корпус)
12 772 ₴
- В наявності
- Код: 4047573
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ВИКОРИСТАННЯ
Циркуляційні насоси з мокрим ротором і різьбовим під'єднанням застосовуються в системах гарячого водопостачання, письмової води в промисловості та обладнанні для будівель і споруд.
УПРАВЛІННЯ
- Регулювання щаблів обертання (1 ступінь частоти обертання, 3 щаблі частоти обертання у насосів Star-Z...-3)
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- Виливка під ключ на корпусі насоса (тільки Star-Z 25)
- Можливість двостороннього кабельного введення
- Швидке підключення за допомогою пружинних клем
- Електродвигун, стійкий до струмів блокування
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Постійна частота обертання або три вибіркові ступені частоти обертання для Star-Z...-3
- Температура рідини, що перекачується:
- питна вода до 3,21 ммоль/л (18 ° dH): макс. +65 °C, у нерівномірному режимі (2 год) до +70 °C
- Підключення до мережі 1~230 В, 50 Гц
- Клас захисту IP44
- Номінальний діаметр Rp ½, Rp 1
- Макс. робочий тиск 10 бар
МАТЕРІАЛИ
- Корпус насоса: бронза
- Робоче колесо: технополімер
- Вал: кераміка
- Підшипники: графіт, просочений синтетичною смолою
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- Насос
- Ущільнення
- Інструкція з монтажу та експлуатації
ГАРАНТІЯ
- 24 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 99 Вт |
| Вага | 2.6 кг |
| Виробник | Wilo |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пропускна здатність | 2.5 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 3.4 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 65 град. |
| Якість води | Чистий |
| Підвищення тиску | Ні |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1.5 дюйм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Бронза |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 772 ₴


