ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Багатоступінчатий відцентровий насос. Автоматична насосна станція для водопостачання та підвищення тиску з центрального водопроводу
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- Рідина: чиста, без зважених частинок,
- неагресивна до матеріалів насосу
- Температура рідини: 0°C ~ 60°C (Захист від замерзання)
- Температура навколишнього середовища:
- <40°C
- Максимальний тиск в корпусі: 10 бар
- Може працювати безперервно: S1
- Ізоляція: B
- Захист: IP X4
ФУНКЦІОНАЛ
- APP wifi
- Двигун з постійними магнітами
- Постійний тиск
- Світлодіодний дисплей
- Регульований тиск
- Висока продуктивність
- Енергозбереження
- Низький рівень шуму (<50dB)
- Багатофункціональний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | PRODN |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 55 м |
| Пропускна здатність | 13 куб.м/год |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Підвищення тиску | Так |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 0 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Об'єм гідробака | 8 л |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 266 мм |
| Висота | 601 мм |
| Довжина | 433 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 492 ₴




