Безкоштовна доставка

Енергоефективний циркуляційний насос APE 25/40-180 AUTO (Termojet)
5 974 ₴/комплект
- В наявності
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Циркуляційні насоси серії APE – високоефективні насоси конструкції «мокрий ротор» з двигуном на постійних магнітах та електронним керуванням, різьбовим приєднанням, призначені для циркуляції теплоносія в різних системах опалення, системах «тепла підлога», циркуляції води в системах сонячного нагріву, системах кондиції.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура теплоносія: від +2° С до +110°С
- температура навколишнього середовища: від +1°С до +40°С
- максимальний робочий тиск: 10 бар
- рівень pH середовища, що перекачується: від 6,5 до 8,5
- коливання напруги живлення (не більше): ±10%
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ
- режим адаптивного керування (AUTO)
- 3 режими постійної швидкості
- 2 режими пропорційного тиску
- 2 режими постійного тиску
- автоматичне повітря насоса
- індикація режимів роботи
- збереження вібранного режиму у пам'яті насоса при відключенні від живлення
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- синхронний електродвигун
- живлення від 1-фазної мережі 220В, 50Гц
- мідна обмотка високого класу
- ізоляція класу «E»
- клас захисту IP44
- корпус насоса: чавун із катафорезним (KTL) покриттям
- матеріал робочого колеса: технополімер
- вал ротора: вентильований, керамічний
- кришка ротора: нержавіюча сталь AISI-304
- підшипники ковзання: вентильовані, керамічні
- швидкороз'ємне приєднання кабелю живлення до насоса
ОСОБЛИВОСТІ
- енергоефективність класу А (EEI≤0.20)
- безшумна робота, завдяки конструкції «мокрий ротор» та високоточній обробці частин насоса.
- гарантовано мідна обмотка високого класу
- розбірна конструкція ротора насоса
- приєднання: різьбове
- ШІМ регулювання
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос у зборі
- кабель живлення 1,3 м. з вилкою CEE7/7 та швидкороз'ємним штекером
- комплект приєднувальних гайок (G1-1/2” - G”) з ущільненням
- упаковка – картонна коробка ламінована
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
- 24 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Termojet |
| Вид насоса | Циркуляційний |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 4 м |
| Пропускна здатність | 2.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Підвищення тиску | Ні |
| Якість води | Чистий |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 2.4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 974 ₴/комплект


