
Станции для накопления и подъема Pedrollo SAR 100-TOP 2-VORTEX
36 283 ₴
- В наявності
- Код: KSF10TOPV12A1U
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Комплектні станції Pedrollo SAR сконструйовані та призначені для накопичення та підйому стічних вод та каналізаційних стоків, якщо установка знаходиться нижче рівня каналізаційної мережі. Станції виконуються з накопичувальними насадками на 40, 100, 250 і 550 літрів. Усі ємності обладнані герметичною кришкою для запобігання витоку рідини та газу. Забороняється використання станцій у вибухонебезпечних приміщеннях та для перекачування вогненебезпечних рідин.
ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ
- поліетиленова ємність 40, 100, 250 л.
- один занурювальний дренажний або каналізаційний насос з кабелем живлення та вилкою Schuko
- набір фітингів для підключення підвідної, відвідної та вентиляційної труби.
- зворотний клапан (тільки для SAR 40)
- подовжувач на 300 мм, для відкриття ємності (ОПЦІЯ, тільки для SAR 250)
- пульт керування (ОПЦІЯ)
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вид насоса | Каналізаційна установка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 25 мм |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 7.6 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Ні |
| Споживана потужність | 370 Вт |
| Пропускна здатність | 9.3 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 645 мм |
| Довжина | 690 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Ріжуча насадка | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 283 ₴


