
Насос вихровий Pedrollo PQAm 60 (Італія)
9 270 ₴
- В наявності
- Код: 41PNQA6PA1
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Насоси серії PQA з робочим колесом вихрового типу призначені для подачі чистої води без твердих включень у промисловості: чилери, системи охолодження, живлення парових котлів.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- Температура води, що перекачується: від -10°С до +90°С
- Температура навколишнього середовища: 1°С-40°С
- Максимальний робочий тиск: 10 бар
- Манометрична висота всмоктування: трохи більше 8 м.
- Коливання напруги живлення: трохи більше ±10%
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- асинхронний двополюсний двигун із вбудованим термозахистом багаторазової дії
- живлення:
- PQAm – від 1-фазної сері 230В, 50Гц з пусковим конденсатором
- PQA - від 3-фазної сері 230/400В, 50Гц
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX4
- повітряне охолодження двигуна зовнішнім вентилятором
- корпус насоса: технополімер PPS
- кришка насоса: латунь
- супорт: алюміній з антиблокувальною латунною вставкою
- робоче колесо: латунь
- вал насоса: нержавіюча сталь AISI431
- механічне ущільнення - кераміка/графіт/NBR
ОСОБЛИВОСТІ
- компактна конструкція з чудовими параметрами
- простота монтажу та експлуатації
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос в зборі
- упаковка – картонна коробка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
- 12 місяці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4.7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від перегріву | Так |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Максимальний напір | 40 м |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Пропускна здатність | 1.9 куб.м/год |
| Тип ротора | Сухий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 198 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид насоса | Вихровий |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Діаметр вхідного патрубка | 0.5 |
| Діаметр напірного патрубка | 0.5 |
| Якість води | Чистий |
| Матеріал колеса | латунь |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 370 |
| Стан | Нове |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 270 ₴


