
Насос вихровий Pedrollo PQ3000 (Італія)
35 844 ₴
- В наявності
- Код: 41PQT949A5
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Насос PQ3000 з робочим колесом вихрового типу, призначений для подачі чистої води без твердих включень у промислових охолодженнях, живлення парових котлів, промивних системах, напірних системах, водоочисних спорудах.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- Температура води, що перекачується: від -10°С до +90°С
- Температура довкілля: від -10°С до +90°С
- Максимальний робочий тиск: 18 бар
- Манометрична висота всмоктування: трохи більше 8 м.
- Коливання напруги живлення: трохи більше ±10%
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- асинхронний двополюсний двигун
- живлення: від 3-фазної мережі 230/400В, 50Гц
- ізоляція класу "H"
- клас захисту IPX5
- повітряне охолодження двигуна зовнішнім вентилятором
- корпус насоса: чавун з антиблокувальною вставкою
- супорт: нержавіюча сталь AISI316
- робоче колесо: бронза
- вал насоса: нержавіюча сталь AISI431
- механічне ущільнення - кераміка/графіт/NBR
ОСОБЛИВОСТІ
- компактна конструкція з чудовими параметрами
- простота монтажу та експлуатації
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насос в зборі
- упаковка – картонна коробка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
- 12 місяці
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 19.6 кг |
| Вид насоса | Вихровий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Чистий |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Максимальний напір | 180 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Пропускна здатність | 3 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 211 мм |
| Довжина | 356 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Тип ротора | Сухий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Приєднання | |
| Діаметр вхідного патрубка | 0.75 |
| Діаметр напірного патрубка | 0.75 |
| Матеріал | |
| Матеріал колеса | латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 844 ₴


