
Насос самовсмоктувальний Pedrollo JSWm 3CM (Італія)
19 828 ₴
- В наявності
- Код: 46JS8AM05A1
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Поверхневі самовсмоктувальні насоси серії JSW | SKR | JDW із вбудованим та виносним ежекторним механізмом, одним робочим колесом відцентрового типу та корпусом насоса з чавуну, застосовуються для перекачування чистої прісної води з колодязів, свердловин, природних водойм із глибиною залягання води до 9 метрів (для серії JDW – до 45 м). Насоси можуть використовуватися для організації побутового водопостачання та підвищення тиску в зрошувальних системах.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища, що перекачується: від -10°С до +40°С
- температура навколишнього середовища: від +1°С до +40°С
- максимальний робочий тиск: 7-10 бар
- манометрична висота всмоктування: до 9 м (для серії JDW – до 45 м).
- коливання напруги живлення (не більше): ±10%
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- електродвигун асинхронний двополюсний
- живлення від 1-фазної мережі 220В, 50Гц (3х230/400В, 50Гц – для серії JSW)
- мідна обмотка високого класу
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IP44
- вбудований термозахист багаторазової дії для однофазного виконання
- повітряне охолодження двигуна
- корпус насоса: чавун
- супорт:
- чавун (JSW 3, SKR)
- нержавіюча сталь (JSW 1, JSW 2)
- кришка насоса: нержавіюча сталь AISI-304
- робоче колесо:
- нержавіюча сталь (JSW)
- Noryl (JSW * X, SKR)
- ежектор та дифузор: Noryl
- вал насоса: нержавіюча сталь
- ущільнення валу: кераміка/графіт/NBR
ОСОБЛИВОСТІ
- наявність вбудованого в корпус ежекторного механізму та зовнішнього ежектора, що дозволяє насосам забирати воду з джерел, навіть за наявності повітря у всмоктувальному трубопроводі
- чудові робочі характеристики, простота і невибагливість в експлуатації.
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насосний агрегат у зборі
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Вага | 24.4 кг |
| Виробник | Pedrollo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Країна виробник | Італія |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Пропускна здатність | 7.2 куб.м/год |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Максимальний напір | 54 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Якість води | Чистий |
| Глибина до дзеркала води | 9 м |
| Підвищення тиску | Ні |
| Стан | Новий |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Тип ротора | Сухий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Діаметр напірного патрубка | 1 |
| Діаметр вхідного патрубка | 1.25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 828 ₴


