
Насос відцентровий багатоступінчастий FCRm 130/5X (Італія)
35 381 ₴
- В наявності
- Код: 43CR1305A1
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Горизонтальні відцентрові багатоступінчасті насоси серії FCR рекомендуються для перекачування чистої води, без абразивних частинок, і широко застосовуються в побутовому та комунальному секторах промисловості. Завдяки своїм параметрам, насоси даної серії застосовуються в системах водопостачання та поливу, кондиціювання, напірних системах, системах водоочищення.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища, що перекачується:
- серія FCR 90-130-200: від -10°С до +90°С
- серія FCR 15: від -15°С до +90°С
- температура довкілля: до +40°С
- максимальний робочий тиск:
- серія FCR 90-130-200: 11 бар
- серія FCR 15: 12 бар
- Манометрична висота всмоктування: до 7 м.
- коливання напруги живлення (не більше): ±10%
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- електродвигун асинхронний двополюсний:
- FCRm - 1x220В, 50Гц з пусковим конденсатором та тепловим захистом
- FCR - 3х230/400В, 50Гц
- FCR 15-3х230/400В, 50Гц до 4 кВт
- FCR - 3х400/690В, 50Гц від 5,5 кВт до 7,5 кВт
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX4 (FCR 15 – IP55)
- повітряне охолодження двигуна
- корпус насоса та задня кришка: нержавіюча сталь AISI304
- робочі колеса: нержавіюча сталь AISI304 (Noryl для серії FCR-X)
- дифузори: нержавіюча сталь AISI304
- вал насоса: нержавіюча сталь
- ущільнення валу: кераміка/графіт/NBR
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насосний агрегат у зборі
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 23.7 кг |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Максимальний напір | 81 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Пропускна здатність | 7.8 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 228 мм |
| Довжина | 517 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Конструктивні особливості | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Матеріал корпусу | Чавун, Пластик, Нержавіюча сталь |
| Тип ротора | Сухий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 1 |
| Діаметр напірного патрубка | 1,25 |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 381 ₴


