
Насос відцентровий багатоступінчастий 3CRm 100X (Італія)
11 279 ₴
- В наявності
- Код: 43CR10D3A1
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Горизонтальні відцентрові багатоступінчасті насоси серії 2-5CR рекомендуються для перекачування чистої води, без абразивних частинок, і широко застосовуються в побутовому секторі, для подачі води, зрошення городів, садів і т.д.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура середовища:
- від -10 ° С до +60 ° С для моделей 2-5CR
- від -10°С до +40°С для моделей 2-5CR X
- температура довкілля: до +40°С
- максимальний робочий тиск: 7 бар
- Манометрична висота всмоктування: до 7 м.
- коливання напруги живлення (не більше): ±10%
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- електродвигун асинхронний двополюсний:
- 2-5CRm - 1x220В, 50Гц з пусковим конденсатором та тепловим захистом
- 2-5CR - 3х230/400В, 50Гц
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX4
- повітряне охолодження двигуна
- корпус насоса та фланець: нержавіюча сталь AISI304
- робочі колеса:
- 2-5CR - нержавіюча сталь AISI304
- 2-5CR X - Noryl
- дифузори: Noryl
- вал насоса: нержавіюча сталь
- ущільнення валу: кераміка/графіт/NBR
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насосний агрегат у зборі
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pedrollo |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 7.9 кг |
| Вид насоса | Багатоступінчастий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Якість води | Чистий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Максимальний напір | 38 м |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Підвищення тиску | Так |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Пропускна здатність | 7.2 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 182 мм |
| Довжина | 367 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Чавун, Пластик, Нержавіюча сталь |
| Тип ротора | Сухий |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вхідного патрубка | 1 |
| Діаметр напірного патрубка | 1 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4 |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 279 ₴


