
Насос відцентровий Pedrollo CP 220A (Італія)
41 561 ₴
- В наявності
- Код: 44CT216AA
+380 (67) 569-56-16
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТИП ТА ПРИЗНАЧЕННЯ
Поверхневі моноблочні одноступінчасті насоси серії CP рекомендуються для перекачування чистої води, без абразивних частинок, і застосовуються в побуті та комунальному господарстві, для організації водопостачання та підвищення тиску, в зрошувальних системах, підйому води з неглибоких колодязів, свердловин та водойм з глибиною залягання води 7 метрів.
ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ОБМЕЖЕННЯ
- температура: від -10 ° С до +90 ° С
- температура навколишнього середовища: від +1°С до +40°С
- максимальний робочий тиск: 6 бар (10 бар для моделей CP170-190-200)
- Манометрична висота всмоктування: до 7 м.
- коливання напруги живлення (не більше): ±10%
КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ
- електродвигун асинхронний двополюсний:
- CPm - 1x220В, 50Гц з пусковим конденсатором та тепловим захистом
- CP - 3х230/400В, 50Гц
- ізоляція класу «F»
- клас захисту IPX4
- повітряне охолодження двигуна
- корпус насоса та супорт: чавун з катафорезною обробкою
- робоче колесо: нержавіюча сталь AISI304
- кришка насоса: нержавіюча сталь AISI304 (чавун для CP170-170M-190-200)
- вал насоса: нержавіюча сталь
- ущільнення валу: кераміка/графіт/NBR
КОМПЛЕКТНІСТЬ ПОСТАВКИ
- насосний агрегат у зборі
- упаковка
- інструкція з експлуатації, гарантійний талон
ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ
-
12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 41 кг |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Максимальний напір | 49 м |
| Тип ротора | Сухий |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Максимальна температура робочої рідини | 90 град. |
| Матеріал робочого колеса | Латунь |
| Мінімальна температура робочої рідини | -10 град. |
| Встановлення насоса | Горизонтальна |
| Пропускна здатність | 36 куб.м/год |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Виробник | Pedrollo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Довжина | 459 мм |
| Висота | 328 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 4000 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Частота | 50 |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Якість води | Чистий |
| Підвищення тиску | Так |
| Стан | Нове |
| Вид насоса | Відцентровий |
| Глибина до дзеркала води | 7 м |
| Діаметр напірного патрубка | 2 |
| Автоматичний контроль рівня робочого середовища | Немає |
| Діаметр вхідного патрубка | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 561 ₴


